Коли спробувала таке домашнє морозиво, то була здивована, що зроблене без вершків і без згущеного молока, виходить так смачно. Крім смаку воно має потрібну щільність і ніжну текстуру.
Інгредієнти прості і навіть збивати його не потрібно. Головне правильно все змішати.
Ділюся рецептом приготування:
Відокремити жовтки в глибоку миску. Додати цукор, ванілін та крохмаль. Ретельно розтерти і вийде густа маса.
Молоко налити в каструльку і трохи підігріти одночасно розчинити в ньому вершкове масло. Налити приблизно 150–200 мл. теплого молока у жовткову суміш і розмішати до однорідності. Маса вийде за густотою, як рідка сметана.
Поставити на плиту каструлю з молоком на вогонь трохи більше середнього. При постійному помішуванні почати вливати потихеньку солодку яєчно-молочну масу. Помішуючи, довести до кипіння. Не треба чекати, як закипить одразу зняти з плити.
Потрібно добре остудити і зробити це швидше можна поставивши каструлю в ємність з холодною водою, але поки гаряче потрібно помішувати.
5) Коли молочна суміш охолоне до кімнатної температури, розлити в будь-який посуд, але обов’язково закрити. Поставити в морозилку, щоб морозиво застигло, достатньо 4-6 годин.
Приємного вам частування. Таким домашнім молочним морозивом дуже приємно поласувати не лише влітку. Смачного!
Інгредієнти:
Можна зробити із шоколадним смаком, додаючи розтоплений шоколад або какао.
- Молоко (можна 2.5%) – 1 літр;
- Цукровий пісок – 2 склянки по 200 мл;
- Вершкове масло – 100 гр;
- Яєчні жовтки – 5 шт.;
- Крохмаль кукурудзяний – 1 ст.л.;
- Ванілін або ванільний цукор.











