Домашній пломбір без вершків з ідеальним смаком

Коли спробувала таке домашнє морозиво, то була здивована, що зроблене без вершків і без згущеного молока, виходить так смачно. Крім смаку воно має потрібну щільність і ніжну текстуру.

Інгредієнти прості і навіть збивати його не потрібно. Головне правильно все змішати.

Ділюся рецептом приготування:

Відокремити жовтки в глибоку миску. Додати цукор, ванілін та крохмаль. Ретельно розтерти і вийде густа маса.

Молоко налити в каструльку і трохи підігріти одночасно розчинити в ньому вершкове масло. Налити приблизно 150–200 мл. теплого молока у жовткову суміш і розмішати до однорідності. Маса вийде за густотою, як рідка сметана.

Поставити на плиту каструлю з молоком на вогонь трохи більше середнього. При постійному помішуванні почати вливати потихеньку солодку яєчно-молочну масу. Помішуючи, довести до кипіння. Не треба чекати, як закипить одразу зняти з плити.

Потрібно добре остудити і зробити це швидше можна поставивши каструлю в ємність з холодною водою, але поки гаряче потрібно помішувати.

5) Коли молочна суміш охолоне до кімнатної температури, розлити в будь-який посуд, але обов’язково закрити. Поставити в морозилку, щоб морозиво застигло, достатньо 4-6 годин.

Приємного вам частування. Таким домашнім молочним морозивом дуже приємно поласувати не лише влітку. Смачного!

Інгредієнти:

Можна зробити із шоколадним смаком, додаючи розтоплений шоколад або какао.

  • Молоко (можна 2.5%) – 1 літр;
  • Цукровий пісок – 2 склянки по 200 мл;
  • Вершкове масло – 100 гр;
  • Яєчні жовтки – 5 шт.;
  • Крохмаль кукурудзяний – 1 ст.л.;
  • Ванілін або ванільний цукор.
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
Добавити коментарій

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Домашній пломбір без вершків з ідеальним смаком
Закуска із запечених буряків: у будь-яку пору року така їжа користується великим попитом