Сьогодні хочу показати вам, як я готую смачний овочевий салат на зиму. У минулому році зробила такого салату дуже багато і все одно його з’їли одним з перших. Овочі виходять як “свіжі” і взимку такий салат принесе частинку літа в ваш будинок.
Інгредієнти на три банки об’ємом 1,5 літра:
- Капуста – 300 гр.
- Огірки – 1 кг.
- Ріпчаста цибуля – 300 гр.
- Солодкий перець – 300 гр.
- Помідори – 1 кг.
- Морква – 200 гр.
- Гострий перець – 1 шт.
- Петрушка – 1 пучок.
- Сіль – 2 ст.л
- Цукор – 3 ст.л.
- Вода – 250 мл.
- Соняшникова олія – 250 мл.
- Оцет 70% – 1 ст.л.
Рецепт приготування:
1. Капусту дрібно шаткуємо ножем і перекладаємо в глибоку ємність.

2. Огірки нарізаємо кружечками завтовшки 3-5 мм (я для різання використовую фігурний ніж, так огірки в салаті виглядають набагато смачніше) і додаємо їх до капусти.

3. Потім додаємо ріпчасту цибулю нарізану півкільцями, солодкий перець нарізаний великими шматочками, помідори нарізані четвертинками і моркву натерту на тертці для корейських салатів.

4. Так само додаємо до овочів гострий стручковий перець нарізаний дрібними кільцями і дрібно посічену зелень (у мене петрушка).

5. Потім додаємо сіль, цукор, 250 мл води, 250 мл соняшникової олії, 70% оцтову есенцію, все ретельно перемішуємо і залишаємо настоюватися на 3 години.

6. Після цього розкладаємо салат по банках, заливаємо в банки що виділився сік від овочів і відправляємо стерилізуватися в духовку на 35 хвилин при температурі 170 градусів. Прошу звернути увагу, що банки потрібно ставити в холодну духовку, інакше в гарячій вони можуть лопнути.

7. Після стерилізації закриваємо банки кришками і наш овочевий салат на зиму готовий.
Спробуйте приготувати, сподіваюся вам сподобається.











