Щоб приготувати оригінальне солодке частування, зовсім необов’язково проводити кілька годин на кухні. Сьогодні я поділюся з вами рецептом десерту «а-ля чизкейк» і готується він із вафель.
Ділюся рецептом приготування:
Заливаємо желатин водою, перемішуємо і залишаємо осторонь. Блендером подрібнюємо вафлі.
На плоску тарілку ставимо обручку від роз’ємної форми. Я використовувала діаметром 18 см. Попередньо обмотуємо пергаментом кільце.
На дно викладаємо подрібнені вафлі. Блендером збиваємо змішані разом сир, цукор та йогурт. Підігріваємо на водяній бані, але не кип’ятимо желатин. Виливаємо його у сирну масу. Збиваємо все блендером буквально 30 секунд.
Ділимо масу на 2 частини. Одну залишаємо білою, а в іншу додаємо какао. Викладаємо чергуючи на шар із вафель. Робіть це у кілька підходів.

Після цього потрібно години на три поставити десерт у холодильник. Для приготування глазурі змішуємо всі інгредієнти зі списку та розтоплюємо шоколад у мікрохвильовій печі.
Поливаємо застиглий десерт глазур’ю та прибираємо в холодильник ще хвилин на 15. Через цей час наш десерт готовий!

Інгредієнти:
- сир жирністю 5% – 500 гр;
- цукру – 100 гр;
- вафлі «Артек» (але можете й інші взяти) – 250 гр;
- натурального йогурту без добавок – 250 мл;
- води – 100 мл;
- какао – 1 ст.л.;
- желатину – 10 гр;
Додатково для глазурі:
- 5 ст.л. молока середньої жирності;
- 1 ст.л. соняшникової олії без запаху;
- плитка чорний шоколад.











