Сьогодні я поділюся з вами огірковими ласощами, які просто ідеально поєднуються з домашніми бургерами, хот-догами або сендвічами. У TikTok ці мариновані огірки з діжонською гірчицею називають огірками як у «Макдональдсі». Як би там не було, за цим рецептом усіма улюблені овочі виходять неймовірно смачними та пікантними.
Цього сезону я зробила 6 півлітрових баночок, але половина вже пішла. Тож доведеться маринувати ще.Солодкі, пряні, з помірною кислинкою – повірте, такі огірочки хочеться їсти ложкою. Спробуйте!

Інгредієнти:
- Огірки – 2 кг
- Сіль – 3 ст. л.
- Яблучний оцет – 300 мл
- Французька гірчиця – 3 ст. л.
- Цукор – 1 склянка
- Куркума – 1 ст. л.
Ділюся рецептом приготування:
Огірки наріжте кільцями, всипте сіль і перемішайте. Залиште заготівлю на 3 години просолюватися. Потім промийте огірки від солі та вилийте зайву рідину.
Приготуйте маринад: в яблучний оцет додайте цукор, гірчицю та куркуму. За бажанням можете додати цибулю, лавровий лист або запашний перець. Доведіть суміш до кипіння.

Додайте огірки до маринаду і все добре перемішайте. Варіть заготівлю протягом 5-10 хвилин (до зміни кольору огірків).
Розкладіть огірки по стерилізованим банкам, закрийте та переверніть. Залишіть так до остигання. Зберігайте у прохолодному темному місці.

Такі огірочки можна легко їсти вже через 7–10 днів. Але, моя вам порада: дайте їм постояти хоча б місяць, а ще краще до зими. Тоді ви отримаєте надзвичайно смачну, повністю просочену кисло-солодким маринадом, огіркову закуску.











