Ось що я роблю з редискою! Хоч 100 банок закрию, все одно мало

Якщо ви любите редиску і хочете насолоджуватися нею круглий рік, спробуйте рецепт її консервації. Ви можете використовувати її у салатах, супах або просто їсти окремо.

Ділюся рецептом приготування:

На дно чистої, сухої та стерилізованої банки покладіть 2 очищені зубчики часнику, 1 лавровий лист, 4 цілих кульки чорного перцю та 3 кульки запашного перцю.

У кожну банку викласти кріп і петрушку. Редиску дуже ретельно промити під проточною водою. Потім злегка надріжте їх з двох сторін і складіть в банки.

Ось що я роблю з редискою! Хоч 100 банок закрию, все одно мало

Залийте редиску холодною водою, накрийте банки і дайте постояти приблизно 5-6 хвилин. Потім злийте їх кип’ятком і знову закрийте кришкою. Потім дайте їм постояти ще 5-6 хвилин.

Ось що я роблю з редискою! Хоч 100 банок закрию, все одно мало

Тепер злийте воду з редиски в миску і додайте туди воду. Потім все переливаємо в каструлю і заправляємо маринад сіллю і цукром. Доведіть до кипіння і влийте оцет.

Ось що я роблю з редискою! Хоч 100 банок закрию, все одно мало

Готову редиску залити маринадом, закрити банки кришками і ретельно закрутити. Потім переверніть їх догори дном і дайте охолонути.

Ось що я роблю з редискою! Хоч 100 банок закрию, все одно мало

Охолоджені банки перенесіть в сухе і темне місце. Дайте їм постояти принаймні 2-3 тижні, а потім їх можна вживати.

Інгредієнти:

  • редиска
  • кріп та петрушка
  • лавровий лист – по 1 шт.
  • часник – по 2 зубки в банку
  • запашний перець – по 3 шт.
  • перець горошок – по 4 шт.

Маринад на 1 л води

  • цукор – 3 ст.л
  • сіль – 2 ст.л
  • оцет 9% – 60 мл
Оцініть статтю
( 7 оцінок, середнє 4.29 з 5 )
Добавити коментарій

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ось що я роблю з редискою! Хоч 100 банок закрию, все одно мало
Беру кефір і готую смачне листкове печиво на кефірі