Якщо ви любите редиску і хочете насолоджуватися нею круглий рік, спробуйте рецепт її консервації. Ви можете використовувати її у салатах, супах або просто їсти окремо.
Ділюся рецептом приготування:
На дно чистої, сухої та стерилізованої банки покладіть 2 очищені зубчики часнику, 1 лавровий лист, 4 цілих кульки чорного перцю та 3 кульки запашного перцю.
У кожну банку викласти кріп і петрушку. Редиску дуже ретельно промити під проточною водою. Потім злегка надріжте їх з двох сторін і складіть в банки.

Залийте редиску холодною водою, накрийте банки і дайте постояти приблизно 5-6 хвилин. Потім злийте їх кип’ятком і знову закрийте кришкою. Потім дайте їм постояти ще 5-6 хвилин.

Тепер злийте воду з редиски в миску і додайте туди воду. Потім все переливаємо в каструлю і заправляємо маринад сіллю і цукром. Доведіть до кипіння і влийте оцет.

Готову редиску залити маринадом, закрити банки кришками і ретельно закрутити. Потім переверніть їх догори дном і дайте охолонути.

Охолоджені банки перенесіть в сухе і темне місце. Дайте їм постояти принаймні 2-3 тижні, а потім їх можна вживати.
Інгредієнти:
- редиска
- кріп та петрушка
- лавровий лист – по 1 шт.
- часник – по 2 зубки в банку
- запашний перець – по 3 шт.
- перець горошок – по 4 шт.
Маринад на 1 л води
- цукор – 3 ст.л
- сіль – 2 ст.л
- оцет 9% – 60 мл











