«Живчик»: яблучний напій на зиму

Домашній «Живчик» повністю натуральний, не містить консервантів та різноманітних харчових добавок, барвників. Він складається лише з яблучного соку та цукру, але виходить куди смачніше магазинного. Ось чому його варто заготовити на зиму.

На яблучну заготовку пускаю найдрібніші та найкисліші фрукти в саду. Навіть дикі яблука. Цього року у мене таких уродило ціле відро. Що цікаво, для такої кількості фруктів знадобиться трохи цукру. Ознайомтеся із рецептом нижче!

Інгредієнти:

  • Яблуко – 6 кг
  • Вода – 15 л
  • Цукор – 600 г
  • Лимонна кислота – 1 ч. л.

Ділюся рецептом приготування:

Яблука ретельно вимийте та наріжте шматками. Від серцевинок і хвостиків позбавлятися потрібно. Пересипте яблука у велику каструлю чи таз, залийте кип’ятком.

«Живчик»: яблучний напій на зиму

Накрийте каструлю із вмістом кришкою, залиште на день. Через 24 години дістаньте яблука із води за допомогою друшляком. У рідину додайте цукор та лимонну кислоту.

Доведіть сік до кипіння та варіть 5 хвилин. Далі перелийте його по заздалегідь вимитим із содою банкам, герметично закрийте. З цієї кількості інгредієнтів у мене вийшло 12 л напою.

«Живчик»: яблучний напій на зиму

Поряд із повидлом, варенням та желе такий яблучний напій — найцінніша фруктова заготовка на зиму. Обов’язково приготуйте кілька баночок, щоб порадувати рідних літнім напоєм у зимову холоднечу. Вони вам будуть вдячні!

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Добавити коментарій

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Живчик»: яблучний напій на зиму
Смачне та ніжне, як морозиво. Швидке печиво на кожен день