Домашній «Живчик» повністю натуральний, не містить консервантів та різноманітних харчових добавок, барвників. Він складається лише з яблучного соку та цукру, але виходить куди смачніше магазинного. Ось чому його варто заготовити на зиму.
На яблучну заготовку пускаю найдрібніші та найкисліші фрукти в саду. Навіть дикі яблука. Цього року у мене таких уродило ціле відро. Що цікаво, для такої кількості фруктів знадобиться трохи цукру. Ознайомтеся із рецептом нижче!
Інгредієнти:
- Яблуко – 6 кг
- Вода – 15 л
- Цукор – 600 г
- Лимонна кислота – 1 ч. л.
Ділюся рецептом приготування:
Яблука ретельно вимийте та наріжте шматками. Від серцевинок і хвостиків позбавлятися потрібно. Пересипте яблука у велику каструлю чи таз, залийте кип’ятком.

Накрийте каструлю із вмістом кришкою, залиште на день. Через 24 години дістаньте яблука із води за допомогою друшляком. У рідину додайте цукор та лимонну кислоту.
Доведіть сік до кипіння та варіть 5 хвилин. Далі перелийте його по заздалегідь вимитим із содою банкам, герметично закрийте. З цієї кількості інгредієнтів у мене вийшло 12 л напою.

Поряд із повидлом, варенням та желе такий яблучний напій — найцінніша фруктова заготовка на зиму. Обов’язково приготуйте кілька баночок, щоб порадувати рідних літнім напоєм у зимову холоднечу. Вони вам будуть вдячні!











