Сьогодні готую найсмачніше печиво “Снігові кульки”. Готується таке печиво легко, на швидку руку, з недорогих інгредієнтів, а смак просто приголомшливий!
Інгредієнти:
- М’якого вершкового масла чи маргарину – 125 грамів
- Цукрового піску – 125 грамів
- Солі – дрібку
- Яєць – 2 штуки
- Лимонної цедри – 1 чайну ложку
- Соняшникової олії – 125 мілілітрів
- Борошна – 520 грамів
- Розпушувача – 6 грамів
- Абрикосового варення
- Кокосової стружки
Ділюся рецептом приготування:
У ємність кладемо вершкове масло, висипаємо цукор, сіль і змішуємо лопаткою.

Виливаємо яйця, змішуємо. Всипаємо лимонну цедру та змішуємо.

Заливаємо олією і змішуємо.

Насипаємо поступово борошно, розпушувач і змішуємо. Руками формуємо тісто.

Формуємо невеликих розмірів колобки і перекладаємо на лист з пергаментним папером. Запікаємо п’ятнадцять-двадцять хвилин при сто вісімдесят градусах.

Готове печиво занурюємо у варення, далі в кокосовій стружці.

Рекомендую всім скуштувати – Вам точно сподобається!











