Всі інгредієнти для приготування цієї смакоти є на кожній кухні. Та й випічкою цей рецепт назвати важко, бо готується на сковороді.
Після того, як я спробувала їх вперше, я почала готувати їх часто, тому що це швидко і дуже смачно!
Ділюся рецептом приготування:
1. Замішую тісто, змішую борошно, яйце, воду та сіль. Накриваю тісто плівкою та даю йому відпочити 20-30 хвилин.

2. Розтоплю вершкове масло і додаю до нього соняшникову олію. Все ретельно перемішую.

3. Потім розділяю тісто на 4 частини і кожну тонко розкачую.

4. Тісто змащую маслом.

5. Посипаю тісто зеленню (використовую петрушку, зелену цибулю та кріп).

6. Накриваю лист тіста другим листом і скріплюю кінці.

7. Розрізаю коржик, що вийшов, на тонкі смужки шириною близько 2-3 см. Всього вийде 2 таких коржі.

8. Згортаю стрічки в рулети і намотую стрічки одну за одною на рулет, що вийшов. З 4 шматків тіста в результаті вийде 4 коржики.

9. Кожен коржик потім розкачую качалкою.
10. Обсмажую коржики на суміші олії та масла до рум’яної скоринки. Вогонь має бути середнім. Приємного апетиту, шановні читачі!

Інгредієнти:
- Борошно – 500 г
- Яйце – 1 шт
- Сіль – 1ч.л.
- Вода – 300 мл
- Вершкове масло – 100 г
- Олія соняшникова – 60 г
- Зелена цибуля
- Петрушка
- Кріп











