Воно таке повітряне, ніжне, м’яке і дуже смачне! Печу таке печиво на сметані тричі на тиждень – рідні просто люблять! Готується швидко, легко із найдоступніших продуктів. Ділюсь рецептом.
Інгредієнти на 16 штук:
- Яйце – 1 штука
- Цукор – 150-200 грам
- Сіль – дрібка
- Ванільний цукор – за смаком
- Сметана – 200 грам
- Соняшникова олія – 50 мілілітрів
- Сода харчова – 1 чайна ложка
- Борошно – 450 грам
- Яйце – 1 штука (для змащування)
- Цукровий пісок – для посипання
Ділюся рецептом приготування:
У ємність вливаємо яйце, додаємо ванільний цукор, сіль, цукровий пісок і змішуємо віночком.

У сметану додаємо харчову соду та перемішуємо.

Вливаємо в яєчну масу, додаємо олію і перемішуємо.

Додаємо поступово борошно та перемішуємо.

З підготовленого тіста формуємо кульки і викладаємо на лист, застелений пергаментним папером.

Змащуємо збитим яйцем та посипаємо цукровим піском. Смачного!












