Шалено смачні тістечка з приємним цитрусовим ароматом! Мої гості були в захваті і здивувалися, що вони готуються так швидко. Ніжні, м’які та незвичайні!
Інгредієнти:
Для бісквіту
- Яйця – 4 штуки
- Цукровий пісок – 80 грам
- Борошно – 80 грам
- Розпушувач – 0,5 чайної ложки
- Сіль – дрібка
- Цедра одного апельсина
Для крему
- Вершки холодні 33% – 400 мілілітрів
- Цукровий пісок – 100 грам
- Апельсиновий сік – 50 мілілітрів
Ділюся рецептом приготування:
У чашку вливаємо яйця, додаємо сіль, цукровий пісок, натираємо на дрібній тертці цедру апельсина і збиваємо міксером близько 5-7 хвилин.

Борошно перемішуємо з розпушувачем і два прийоми просіюємо в тісто, перемішуємо.

Виливаємо на лист з пергаментом і розрівнюємо. Печемо 15 хв, при 180 град.

Розрізаємо на дві частини.

У вершки додаємо цукор і збиваємо міксером. Додаємо апельсиновий сік, збиваємо.

Бісквіти змащуємо (просочуємо) апельсиновим соком, зверху на один викладаємо половину крему та вирівнюємо.

Кладемо другий бісквіт і змащуємо кремом.

Охолоджуємо в холодильнику та нарізаємо на шматочки.

За бажанням прикрашаємо шоколадом.











