Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

Сьогодні готуємо смачну страву із недорогої риби. Готується вона дуже просто і біля плити не варто стояти. Закинув усе в духовку та пішов відпочивати. Ми з мамою раніше готували цю страву виключно з путасу. Хоча, звичайно, цю страву можна приготувати абсолютно з будь-якої вашої улюбленої риби.

Ділюся рецептом приготування:

1. Ріжу картоплю тонкими кружечками. Цибулю теж нарізаю тонко.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

2. Путасу мию і відрізаю хвости, голови. Очищаю від кишок та нарізаю шматками довжиною приблизно 5-7 см.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

3. Форму для випікання змащую олією і викладаю перший шар картоплі (2/3 від загального обсягу картоплі). Потім на картоплю викладаю рибу.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

4. Цибулю викладаю на рибу (цибулі завжди використовую багато).

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

5. Останнім шаром викладаю решту 1/3 картоплі.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

6. Потім готую соус. Змішую майонез, сіль, перець, молоко. Збиваю заливання віночком до однорідного стану.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

7. Поливаю страву соусом та накриваю форму фольгою. Ставлю рибу в розігріту до 180 градусів духовку приблизно на годину. Потім знімаю фольгу і даю страві постояти ще 15 хвилин.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

Виходить справжня смакота! Спробуйте обов’язково. Це найкращий рецепт приготування путасу.

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

Приємного апетиту, шановні читачі!

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю

Інгредієнти:

  • Картопля – 1,5 кг
  • Путасу – 1,2 кг
  • Цибуля ріпчаста – 1-2 шт
  • Майонез – 200 г
  • Молоко – 150 г
  • Сіль та чорний перець – за смаком
  • Олія соняшникова
Оцініть статтю
( Поки що оцінок нема )
Добавити коментарій

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Рибу не варю та не смажу, просто заливаю молоком. Смакота на вечерю
Смачний домашній вишневий тарт у сметанній заливці