Усі змішали й у духовку, навіть міксер діставати не треба: пиріг із замороженими ягодами. Я додала мед, вийшло дуже ароматно та смачно. Якщо не хочете з медом, виключіть його з рецепту, замінивши цукром. Але якщо є мед і він вам не протипоказаний, спробуйте!
Ділюся рецептом приготування:
Для приготування пирога з ягодами почніть із підготовки всіх інгредієнтів. У глибокій мисці змішайте кефір, сметану, дрібку солі та цукор до повного розчинення цукру.
Додайте мед, яйця, потім влийте олію. Перемішуйте суміш до однорідної консистенції, збивати нічого не потрібно. Всипати сухі інгредієнти: манну крупу, борошно, розпушувач та трохи соди.
Консистенція: тісто середньої густоти.
На цьому етапі прогріваю духовку до 180 градусів. Поки духовка гріється, тісто стоїть на столі. Воно стане трохи густішим.
Форма у мене роз’ємна, діаметр 22 см. Дно застелила папером для випічки, а борти змастила маслом. Виливаю тісто у форму.

Зверху кладу заморожені ягоди — їх кількість на ваш смак. З тістом я їх не перемішую, просто розклала згори, і все.
Випікайте в розігрітій до 180 градусів духовці близько 35-40 хвилин до золотистої скоринки. Готовність перевіряйте дерев’яною паличкою: вона має виходити сухою.
Духовки у всіх різні, орієнтуйтеся за своєю. Якщо випікатимете з медом, слідкуйте: випічка з медом зарум’янюється трохи швидше.

Пиріг можна подавати як теплим, так і остиглим, він не сухий і дуже смачний. Солодке тісто приємно доповнює кислинку від ягід. Смачної вам випічки.
Інгредієнти:
- Кефір 80 г
- Сметана 70 г
- 100 г цукру
- Сіль (дрібка)
- 50 г меду
- 80 мл. соняшникової олії
- 2 яйця
- 150 г манної крупи
- 120 г борошна
- Сода 2 г
- 1 ч. л. розпушувача (7 г)
- Ягоди (у мене заморожені)











