У статті показано покроковий, простий та смачний рецепт з фото, як приготувати домашнє пісочне печиво з джемом на вершковому маслі. Я використовувала малиновий джем, проте ви можете використати будь-який, який подобається саме вам.
Ділюся рецептом приготування:
Вершкове масло збиваємо протягом однієї хвилини. Додаємо цукор, сіль та ванілін, продовжуємо збивати.
Додаємо жовтки і все добре збиваємо.
Додаємо борошно і перемішуємо до однорідності.
Ставимо тісто у холодильник на 30 хвилин.
Формуємо з тіста кульки, викладаємо їх на застелений пергаментом лист, трохи притискаємо і робимо поглиблення по центру за допомогою чарки. Викладаємо у поглиблення джем.

Ставимо у розігріту духовку до 170 градусів і випікаємо печиво 20-25 хвилин. Смачного!

Інгредієнти:
- Вершкове масло – 180 гр.
- Цукор – 75 гр.
- Яєчний жовток – 3 шт.
- Борошно – 300 гр.
- Малиновий джем (можна будь-який) – 200 гр.
- Ванілін – ½ ч.л.
- Сіль – ¼ ч.л.











