Ну до чого смачно – чоловік з’їдає все відразу: ніжний кекс до чаю

Цей кекс немов тане в роті! Вологий, ніжний, повітряний та дуже смачний. На приготування витрачаю буквально 10 хвилин (просто все змішую і в духовку)! Обов’язково спробуйте. Ділюсь рецептом.

Інгредієнти:

  • Яйця – 3 штуки
  • Сіль – дрібка
  • Ванільний цукор – 8 грам
  • Цукровий пісок – 180 грам
  • Соняшникова олія – 120 мілілітрів
  • Молоко – 180 мілілітрів
  • Борошно пшеничне – 300 грам
  • Розпушувач – 16 грам
  • Родзинки – 150 грам

Ділюся рецептом приготування:

У миску розбиваємо яйця, посипаємо сіллю, додаємо цукровий пісок, ванільний цукор і добре змішуємо віночком до однорідної консистенції.

Додаємо олію, змішуємо. Додаємо молоко, змішуємо.

Борошно змішуємо з розпушувачем і поступово просіваємо в яєчну суміш. Змішуємо віночком.

Додаємо родзинки, змішуємо. Виливаємо тісто у форму для випікання та випікаємо сорок-сорок п’ять хв, при температурі сто вісімдесят градусів.

Ну до чого смачно - чоловік з'їдає все відразу: ніжний кекс до чаю

Вдалого приготування!

Оцініть статтю
( Поки що оцінок нема )
Добавити коментарій

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ну до чого смачно – чоловік з’їдає все відразу: ніжний кекс до чаю
Оладки з яблуками
Соковиті яблучні оладки – діти просять їх щодня