Цей кекс немов тане в роті! Вологий, ніжний, повітряний та дуже смачний. На приготування витрачаю буквально 10 хвилин (просто все змішую і в духовку)! Обов’язково спробуйте. Ділюсь рецептом.
Інгредієнти:
- Яйця – 3 штуки
- Сіль – дрібка
- Ванільний цукор – 8 грам
- Цукровий пісок – 180 грам
- Соняшникова олія – 120 мілілітрів
- Молоко – 180 мілілітрів
- Борошно пшеничне – 300 грам
- Розпушувач – 16 грам
- Родзинки – 150 грам
Ділюся рецептом приготування:
У миску розбиваємо яйця, посипаємо сіллю, додаємо цукровий пісок, ванільний цукор і добре змішуємо віночком до однорідної консистенції.
Додаємо олію, змішуємо. Додаємо молоко, змішуємо.
Борошно змішуємо з розпушувачем і поступово просіваємо в яєчну суміш. Змішуємо віночком.
Додаємо родзинки, змішуємо. Виливаємо тісто у форму для випікання та випікаємо сорок-сорок п’ять хв, при температурі сто вісімдесят градусів.

Вдалого приготування!











