Такий шоколадно-горіховий торт я готую на свята! Неймовірно смачний, готується швидко, просто, без випічки. Обов’язково спробуйте, Вам сподобається!
Інгредієнти:
- Печиво – 500 грам
- Волоські горіхи – 120 грам
- Молоко – 250 грам
- Цукор – 120 грам
- Ванільний цукор – 10 грам
- Какао – 60 грам
- Вершкове масло – 150 грам
Глазур
- Шоколад – 120 грам
- Вершки 33% жирності – 80 мілілітрів
Посипка
- Подрібнені волоські горіхи – 100 грам
Ділюся рецептом приготування:
Печиво ламаємо і додаємо до нього подрібнених волоських горіхів, перемішуємо.

Каструлю ставимо на вогонь, наливаємо молока, додаємо цукру, ванільного цукру та перемішуємо.

Насипаємо какао і перемішуємо.

Додаємо вершкового масла і перемішуємо.

Виливаємо в печиво з горіхами та добре перемішуємо.

Викладаємо у форму та вирівнюємо.

Шоколад дрібно нарізаємо.

Каструлю ставимо на вогники і наливаємо вершки, розігрівання та викладаємо шоколад.

Перемішуємо та викладаємо у форму.

Прикрашаємо подрібненими грецькими горішками.

Даємо охолонути, знімаємо борти форми та прикрашаємо горіхами.

Подаємо до чаю!











