Для любителів оселедця, салат “Народження”

Відмінний рецепт салату з малосольним оселедцем. Робиться легко та нескладно з доступних та простих продуктів. Але як це виходить смачно!

Інгредієнти:

  • 200-220 гр. філе оселедця;
  • 1 велика цибулина;
  • 3 картоплі середнього розміру;
  • 1 невеликий буряк;
  • 2-3 зубчики часнику;
  • 1 морквина;
  • Сир та майонез.

Ділюся рецептом приготування:

Відварюємо буряк і моркву з картоплею. Викладаємо на тарілку і залишаємо щоб остигали.

Оселедець краще брати відразу філе, тоді не треба поратися і очищати його. Загалом нарізаємо маленькими шматочками.

Цибулю дрібно ріжемо, засипаємо в глибоку тарілку, заливаємо 120-150 мл гарячої води, додаємо цукор та оцет. Розмішуємо, залишаємо на 10 хвилин. Після чого зливаємо воду і злегка віджимаємо.

Натираємо сир на великій тертці або ріжемо дрібними кубиками.

Підготуємо охолоджені овочі. Картоплю очищаємо від шкірки і дрібно нарізаємо. Морквину та буряки натираємо на тертці. У буряк додаємо пару зубчиків давленого часнику, перемішуємо з невеликою кількістю майонезу. Морквину перемішуємо із сиром та майонезом.

Збираємо салат у правильній послідовності.

Найзручніше і звичайно акуратніше робити це у формі. Перший шар викладаємо з картоплі, трохи солимо і промазуємо майонезом.

Потім йде шар цибулі та сіточка з майонезу, оселедець. Четвертим шаром викладаємо буряки, потім морквину.

Прикрасити можна свіжою зеленню перед подачею на стіл.

Ставимо в холодильник, хоч би на пару годин. Він просочується та добре тримає форму. Далі кільце можна зняти.

Оцініть статтю
( Поки що оцінок нема )
Добавити коментарій

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Для любителів оселедця, салат “Народження”
Просто змішую капусту з кефіром і готуємо деруни