Якщо ви вважаєте, що це звичайне пісочне печиво, то дуже помиляєтеся. За словами кондитера, при правильному зберіганні воно здатне протриматися цілих 2 тижні. Головне – повністю остудити випічку і скласти в герметичну ємність. Щоправда, не знаю, хто такі ласощі розтягне на 14 днів.
Інгредієнти:
- 150 г чорного шоколаду
- 70 г тростинного цукру (3 ст. л.)
- 100 г вершкового масла
- 80 г цукрової пудри (3 ст. л. з гіркою)
- 50 г яйця (1 шт.)
- 5 г розпушувача (1 ч. л. з гіркою)
- 150 г обсмажених горіхів (мигдаль, фундук, волоський горіх)
- 1 г солі (дрібка)
- 200 г борошна (8 ст. л. з гіркою)
Ділюся рецептом приготування:
У глибокій мисці змішайте борошно з розпушувачем, сіллю, цукром та цукровою пудрою. Небагато солі. У цю суміш вмішати холодне вершкове масло кубиками. Можете також натерти його на тертці.

У миску додайте яйце та замісіть тісто. Шоколад порубайте або можете використовувати шоколадні краплі. Разом з обсмаженим арахісом пересипте його до решти інгредієнтів.
Замісіть тісто, викладіть його на харчову плівку та сформуйте ковбаску діаметром близько 5 см. Відправте її в холодильник на годину. Далі зніміть плівку. Наріжте ковбаску кружечками близько 1,5 см завтовшки.

Ви на фінішній прямій! Залишилося лише викласти заготовки на пергамент і відправити їх у розігріту до 170 градусів духовку на 15-20 хвилин. Печиво має підрум’янитися, але не підгоріти. Слідкуйте! Готовій випічці дайте повністю остигнути. Тоді вона вийде ідеально хрумкою, буде апетитно кришитися. Смачного!











