Такого смачного десерту ви ще не куштували! У статті показано рецепт з фото, як приготувати ніжний десерт без випічки зі сметани та желатину. Десерт настільки смачний, що ви не зможете від нього відірватися! Мої рідні просто люблять цей рецепт і завжди просять його приготувати. Інгредієнтів небагато, процес приготування досить швидкий, та й на виході виходить найніжніший десерт із божественним смаком!
Ділюся рецептом приготування:
Желатин заливаємо холодним молоком і залишаємо набухати.

Шоколад натираємо на великій тертці.

Сметану, цукрову пудру та ванільний цукор збиваємо до однорідності.
Набряклий желатин нагріваємо в мікрохвильовій печі, головне, щоб желатин не закипів.
Додаємо рідкий желатин до сметани і ще раз збиваємо. Додаємо шоколадну крихту, перемішуємо.

Дно форми застеляємо плівкою (якщо форма скляна, її обов’язково потрібно застелити плівкою). Викладаємо половину суміші зі сметани, розрівнюємо її, викладаємо по центру банан і зверху викладаємо решту сметанної суміші, ще раз добре вирівнюємо суміш. Можна потрясти судочок, щоб усе добре вирівнялося.


Ставимо в холодильник щонайменше на 4 години, можна на ніч.
Дістаємо десерт із холодильника, виймаємо з форми та нарізаємо пластинами.

Якщо десерт самостійно не виходить із форми, форму можна опустити на кілька хвилин у ємність із теплою водою. Смачного!
Інгредієнти:
- Сметана – 800 гр.
- Молоко – 150 гр.
- Швидкорозчинний желатин – 30 гр.
- Цукрова пудра – 6 ст.л.
- Ванільний цукор – 1 ч.л.
- Чорний шоколад – 90 гр.
- Банан – 1 шт.











