М’які, пишні, повітряні та дуже смачні булочки з родзинками! Готуються просто, із звичайнісіньких інгредієнтів. Вся моя сім’я їх обожнює, тому часто готую. Для мене – це найкращий рецепт!
Інгредієнти:
- Яйце – 1 штука
- Грецький йогурт – 250 грам
- Цукор – 40 грам
- Дріжджі – 3 грами
- Пшеничне борошно – 300 грам
- Сіль – 3 грами
- Розтоплене вершкове масло – 30 грам
- Родзинки – 50 грам
Ділюся рецептом приготування:
У глибоку миску вливаємо яйце та викладаємо грецький йогурт. Додаємо цукор, дріжджі і добре все перемішуємо. Залишаємо на п’ять хв.

Додаємо борошно, сіль та перемішуємо.

Додаємо розтоплене вершкове масло та перемішуємо лопаткою. Залишаємо тісто на 20 хв під кришкою.

Потім знімаємо кришку та перемішуємо одну хвилину. Накриваємо плівкою та залишаємо на одну годину.

Розправляємо тісто руками і викладаємо родзинки (заздалегідь вимочений у воді).

Поступово розподіляємо по всьому тісту і складаємо в кілька разів (загорнувши родзинки всередину). Розділяємо на 8 частин.

Кожну частину скачуємо в кульку. Викладаємо у форму 12х22 см. Накриваємо планкою та залишаємо на 40 хв.

Змащуємо яйцем або молоком та випікаємо 20-25 хв, при 170 град.

Гарячі булочки змащуємо маслом. Смачного!











