Такий десерт до чаю готую лише з 3-х інгредієнтів. Виходить повітряним і неймовірно ніжним, навіть смачнішим за чизкейк! Ділюсь рецептом з Вами.
Інгредієнти:
- Яйця – 4 штуки
- Білий шоколад – 240 грам
- Вершковий сир – 240 грам
Ділюся рецептом приготування:
Курячі яйця ділимо на білки та жовтки.

Білки добре збиваємо міксером до пишної білої маси.

У жовтки викладаємо вершковий сир і добре збиваємо міксером до однорідної консистенції.

Розтоплюємо білий шоколад у мікрохвильовій печі або в пароварці і додаємо до маси з жовтками. Злегка збиваємо міксером.

Поступово додаємо масу з білками і добре змішуємо віночком.

Дно форми 20 сантиметрів обертаємо фольгою та зверху накриваємо пергаментом. Ставимо у більшу форму. У пергамент вливаємо тісто.

У більшу форму наливаємо воду і поміщаємо в попередньо розігріту до 180 градусів духовку – на 45-50 хвилин. Потім вимикаємо духовку і даємо постояти у відкритій духовці 30 хвилин.

За бажанням посипаємо цукровою пудрою. Смачного!











