У магазині таке не знайти – дуже смачне. Приготування простіше нікуди, просто, з доступних інгредієнтів. Сирно-яблучне печиво можна пекти хоч щодня, зовсім не набридає!
Інгредієнти:
Начинка
- Яблука (невеликі) – 2-3 штуки
- Цукор – 2 столові ложки
- Кориця – 0,5 чайної ложки
- Сік лимона – 2 столові ложки
- Горіхи – 50 грам
- Родзинки – 50 грам
Тісто
- Яйце – 1 штука
- Цукор – 50 грам
- Сіль – дрібка
- Цедра лимона або ванільний цукор
- Сир зернистий – 200 грам (у мене знежирений)
- Соняшникова олія – 70 мілілітрів
- Борошно – 200 грам
- Розпушувач – 1 чайна ложка
- Яйце – для змащування
Ділюся рецептом приготування:
З яблук зчищаємо шкірку та нарізаємо на маленькі кубики.

Сковороду змащуємо вершковим маслом і викладаємо яблука, додаємо цукор, корицю, лимонний сік і змішуємо.

Потім всипаємо родзинки, подрібнені горіхи і змішуємо, охолоджуємо.

У миску вливаємо яйце, цукор, сіль та цедру лимона, перемішуємо. Викладаємо сир, додаємо олію і змішуємо.

Висипаємо борошно, розпушувач та змішуємо. Загортаємо в пакет і забираємо в холодильник на 15 хвилин.

Ділимо на дві частини, розкачуємо в прямокутник і зрізаємо краї. Нарізаємо на маленькі квадратики.

На половину квадратів викладаємо начинку, на іншій половині робимо в центрі три надрізи.

Закриваємо начинку надрізаними квадратами, викладаємо на лист з папером для випічки.

Випікаємо 20-25 хвилин, при 180 градусах. Смачного!











