У моєму саду зріють сливи, а це означає сезону ароматних пирогів у повному розпалі. О, як я обожнюю випічку, особливо коли в ній витончено переплітаються насолода і кислинка! У цьому випадку солодке тісто пирога зустрічається із кисло-солодкими сливами, створюючи гармонію смаків. Коли пиріг печеться в духовці, повітря наповнюється чудовим ароматом, пробуджуючи спогади про літо і радісні миті.
Якщо немає слив, їх легко можна замінити будь-якими фруктами або ягодами, які догодять вашому смаку.
Ділюся рецептом приготування:
Отже, спочатку дістаньте вершкове масло з холодильника, щоб воно підтало. Потім помістіть у миску, всипте цукор і збийте за допомогою міксера буквально 1-2 хвилини.
Влийте яйця і вкотре збийте міксером до однорідності. Можна скористатися віночком.
Всипте просіяне борошно, додайте сіль, розпушувач і ванілін. Ще раз збийте до однорідного стану.
Застеліть вогнетривку форму пекарським папером і викладіть тісто. Або змастіть форму олією.

Сливи розріжте навпіл, витягніть кісточки і викладіть на тісто шкіркою вгору. Опускати сливи вниз не потрібно, вони самі в процесі випікання опустяться.

Поставте в розігріту до 180-190 градусів духовку на 40 хвилин до готовності. Готовність перевірте дерев’яною шпажкою.

Остудіть пиріг, посипте цукровою пудрою та наріжте на порційні шматочки. Приємного чаювання!

Інгредієнти:
- Сливи – 10 шт.
- Масло вершкове – 120 г
- Яйця великі – 2 шт.
- Цукор – 150 г
- Борошно – 140 г
- Розпушувач тіста – 1 ч.л.
- Ванілін – на кінчику ножа
- Сіль – 1 дрібка
- Кориця та цукрова пудра для обсипання











