Такі капустяні оладки подають зазвичай зі сметаною або несолодким йогуртом. Це так смачно, що всі просять добавки і капуста в такому випадку з’їдається дуже швидко. Смак у оладок дуже схожий зі смаженими пиріжками з капустою, тільки готуються оладки простіше.
Ділюся рецептом приготування:
Тонко шаткую капусту. Перекладаю її в глибоку миску. Злегка присолюю і приминаю руками, щоб вона пустила сік і пом’якшала. Відставляю убік.

А поки що шаткую дрібно цибулину. Можна цибулю не додавати в тісто, але мені більше подобається з нею.

Відправляю нашатковану цибулю до капусти.
Сюди ж додаю яйця, теплий кефір, сіль та чорний мелений перець. Все добре перемішую.

Всипаю борошно і перемішую знову. І останній компонент – додаю харчову соду.

Ще раз перемішую, але не довго. Тісто готове. Воно не повинно вийти рідким. Якщо потрібно – додайте ще трохи борошна. І відразу вирушаю смажити.

Нагріваю сковороду з невеликою кількістю олії та викладаю столовою ложкою тісто, надаючи овальної форми.

Обсмажую на помірному вогні 10-12 хвилин. Кришкою не накриваю. Підрум’янилися з одного боку, перевернула на другий. І так само смажу до рум’яного стану.

Перекладаю на паперовий рушник, щоб забрати залишки жиру, і подаю на стіл. Подавати найсмачніше зі сметаною.
І моя порада: готуйте одразу подвійну порцію. Тому що вони дуже швидко розлітаються з тарілки.
Інгредієнти:
- капуста – 400 г
- кефір – 300 мл
- цибуля – 1 шт
- яйця – 2 шт
- борошно – 150 г
- сода – 1 ч.л.
- сіль та перець за смаком
- олія соняшникова для смаження
- сметана для подачі











