Нарізаємо дрібно полуницю, з’єднуємо з крохмалем, перемішуємо. В окремій мисці змішуємо вершкове масло з цукром та цедрою лимона, перетираємо піщинки до розчинення.
Розбиваємо в суміш яйце, перемішуємо. Просіюємо в масло борошно та розпушувач, замішуємо еластичне м’яке тісто.
З’єднуємо полуницю з тістом, змішуємо. На лист, застелений пергаментом, викладаємо порції печива.

Випікаємо печиво при 180 градусах 20-25 хвилин.
У результаті ми маємо домашнє полуничне печиво. Воно готується без барвників і підсилювачів смаку, виходить не нудотним.
Інгредієнти:
- Полуниця – 200 г;
- Вершкове масло – 80 г;
- Цукор – 50 г;
- Яйце – 1 шт.;
- Борошно – 170 г;
- Розпушувач – 1 ч. л.;
- Крохмаль кукурудзяний – 1 ст. л.;
- Цедра лимона – 1 ч. л.











