Сьогодні хочу запропонувати цікавий спосіб приготування омлету, який ніколи не опадає і залишається дуже пишним та повітряним.
Ця страва готується простіше простого, а виходить дуже смачною і незвичайною.
Ділюся рецептом приготування:
У миску вбиваємо яйця, добре збиваємо вилкою чи віночком. Додаємо сіль, молоко та ще раз добре перемішуємо.
М’яке вершкове масло додаємо в чашу і добре його биваємо вилкою.
Я готую омлет у скляному салатнику, посуд в якому готуватимете ви маєте бути досить глибоким.
У каструлю наливаємо воду і ставимо туди на водяну баню салатник з яйцями, закриваємо каструлю кришкою, зменшуємо вогонь і варимо 15 хвилин.

Через п’ятнадцять хвилин виймаємо салатник з омлетом, по краях проходимо силіконовою лопаткою і акуратно перевертаємо або перекладаємо омлет на тарілку.
Зверху (за бажанням) посипаємо зеленню та подаємо на стіл! Омлет виходить дуже ніжний, корисний та красивий.

Кому не можна смажене – це просто ідеальний варіант! Бажаю вам приємного апетиту!
Інгредієнти:
- Яйця – 4 шт
- Молоко – 200 мл
- Сіль
- Масло вершкове -20 гр
- Кріп











