Дуже простий рецепт смачної заготівлі з огірків. Огірочки краще брати не перестиглі. Відкрита взимку баночка своїм ароматом нагадає вам літні дні. Буду рада, якщо вам сподобається цей рецепт.
Інгредієнти:
- Невеликі огірки – 4 кг.
- Цибуля – 2-3 шт
- Кріп, петрушка – по 0,5 пучка
- Цукор – 0,5 склянки
- Оцет 6% – 1 склянка (200мл)
- Соняшникова олія – 1 склянка (200 мл)
- Запашний мелений перець – 1 ч.л.
- Тертий часник – 2 ст.л.
- Суха гірчиця – 2 ст.л.
- Сіль за смаком.
Ділюся рецептом приготування:
Готується такий салат дуже просто.
Огірки миємо, нарізаємо кружечками. Складаємо у велику ємність.
Змішуємо оцет, олію, спеції. Заливаємо огірки нарізані маринадом.
Даємо настоятися години дві-три, перемішуючи кожні 30 хвилин, щоб поступово промаринувалися.
Поки огірочки стоять підготуємо банки. Після закінчення часу в підготовлені банки укладаємо огірки, дрібно порізану зелень, цибулю, заливаємо маринадом і стерилізуємо 1-літрові банки – 15 хвилин, 0.5 літра – 10 хвилин.
Закриваємо кришками і прибираємо під шубу до повного остигання.
Зберігаємо у прохолодному місці. Приємного вам апетиту!











