Неймовірно смачний і ніжний персиковий торт-суфле, що немов тане в роті! Всі гості просили рецепт, ніхто не вірив, що готується із простих продуктів і без випічки!
Інгредієнти:
Основа
- Галетне печиво – 120 грам
- Вершкове масло – 80 грам
Мус
- Вершки для збивання 30-33% – 200 мл
- Сметана чи грецький йогурт – 250 грам
- Цукрова пудра – 25 грам
- Згущене молоко – 60 грам
- Желатин листовий – 12 грам (розтоплений желатин остудити)
- Персики чи нектарини – 600 грам
Для прикраси
- Вершки для збивання 30-33% – 150 мл
- Цукрова пудра – 25 грам
Ділюся рецептом приготування:
Печиво подрібнюємо у кухонному комбайні. Наливаємо розтоп. вершкове масло і знову збиваємо.

Перекладаємо у форму 18 см, розрівнюємо та придавлюємо склянкою.

Персики очищаємо від шкірки та нарізаємо на маленькі кубики. Робимо пюре із половини шматочків брандером.

Листовий желатин заливаємо водою. У чисту миску вливаємо вершки та збиваємо міксером.

Додаємо цукрову пудру, сметану і згущене молоко. Наливаємо персикове пюре і збиваємо міксером.

Листя желатину перекладаємо до сотейника і розтоплюємо на слабкому вогні. Переливаємо в суміш із вершками і збиваємо міксером.

Викладаємо персики, що залишилися, і змішуємо лопаткою.

Викладаємо масу у форму та розрівнюємо. Накриваємо харчовою плівкою та прибираємо в холодильник на 4 години.

У чисту миску вливаємо вершки, збиваємо міксером. Додаємо цукрову пудру та знову збиваємо.

Перекладаємо крем у кондитерський мішок.

Прикрашаємо торт. Смачного!











