Я обожнюю домашню випічку, готую до чаю щодня! Сьогодні випікаю найсмачніше печиво. Готується швидко, просто, з бюджетних продуктів, а смачно так, начебто купили у кондитерській.
Інгредієнти:
- Вершкове масло – 100 грам
- Цукрова пудра – 120 грам
- Сіль – дрібка
- Ванілін або ванільний цукор – 8 грам
- Соняшникова олія – 80 мілілітрів
- Яйце – 1 штука
- Кукурудзяний крохмаль – 1 столова ложка
- Борошно – 300 грам
- Розпушувач – 10 грам
- Какао та шоколад – для прикраси
Ділюся рецептом приготування:
М’яке вершкове масло викладаємо у велику миску. Додаємо цукрову пудру та сіль, ретельно змішуємо.

Додаємо ванілін, олію, яйце і добре розмішуємо. Додаємо кукурудзяний крохмаль та розмішуємо.

Додаємо борошно, розпушувач та розмішуємо руками.

Формуємо із тіста невеликі брусочки. Вологу вилку обвалюємо в какао і притискаємо з одного боку брусочків.

Викладаємо на лист, застелений пергаментним папером і відправляємо в розігріту до 170 градусів духовку на двадцять хвилин.

Готове печиво занурюємо однією стороною у розтоплений шоколад.

Приємного чаювання!











